Vážení klienti,

na této stránce se snažíme informovat vás o zásadních informacích, které mohou ovlivnit váš příjezd (někdy i odjezd) na zimní dovolenou.

Není v našich silách tuto stránku pravidelně aktualizovat, proto zde uvádíme důležité odkazy, které jsou pravidelně aktualizovány jejich provozovateli.

Pokud se vyskytne nějaké zásadní a nenadálé omezení a my se o něm dozvíme, budeme se snažit vás kontaktovat např. telefonicky či sms. Toto se týká např. lavin, neplánovaných uzavírek tunelů či průsmyků. Pokud na nějaké zásadní omezení narazíte, budeme velmi rádi, když nás o něm budete informovat a my tak budeme moci varovat další naše klienty.

Děkuji

CK BlueSport.cz

LIVIGNO

stránky tunelu Munt La Schera, kde jsou uvedeny ceníky, otvírací čas, kde je možnost zakoupit e-ticket na průjezd, ale zároveň jsou zde zveřejňovány i případné uzavírky

Regulace průjezdu tunelem od 14.12.2019 do 18.4.2020 o sobotách je nastavena takto:

od 6 do 9 hod. ve směru z Livigna, 10-18 ve směru do Livigna. Jiné časy na semafor.
Plánujte dobu odjezdu z Livigna s hodinovou rezervou, kdyby byly u tunelu zácpy. V 9 hodin bude policií uzavřen kruhový objezd při výjezdu z Livigna, aby nikdo k tunelu již nemohl jet.

Poplatek za průjezd tunelem je pro osobní auto (do 9 míst) 46 EUR nebo 50 CHF (uvedená cena je platná při příjezdu v sobotu). Tento poplatek je za zpáteční průjezd. Při platbě dostanete stvrzenku, kterou odevzdáte při zpáteční cestě. Poplatek je možné zaplatit předem na stránkách provozovatele tunelu, za e-ticket zaplatíte 41 EUR/ 45 CHF. 

Jiné dny než v sobotu je poplatek za průjezd 39 EUR nebo 42 CHF, e-ticket pak stojí 35 EUR/38 CHF. 

Skipasy
V termínech "skipass free" vám většinou skipas předají ubytovatelé. Pokud si skipas máte vyzvednout jinde než se ubytováváte, dostali jste samostatný voucher na skipasy. Na každý skipas se platí záloha 5 €.

Průjezd přes Švýcarsko, základní informace o sjízdnosti silnic - při cestě do Livigna vás zajímá zejména cesta Pfunds - Zernez a směr na Offenpass (tunel je před stoupáním na Offenpass)

Sjízdnost Rakouských dálnic - pro cestu do Livigna až zase tak nevyužijete, ale přeci jenom kus cesty se přes Rakousko jede

PASSO TONALE / VAL DI SOLE / PAGANELLA / MONTE BONDONE / DOLOMITY

sjízdnost Rakouských dálnic

Brennerský průsmyk - italská část, včetně celé dálnice A22 

Brennerský průsmyk - web kamera na rakouské části

Průjezdnost italských dálnic

ITÁLIE

Průjezdnost jednotlivých průsmyků je k dispozici zde. Těmto informacím věnujte pozornost zejména pokud si plánujete cestu na dovolenou pomocí např. google maps. Množí se nám dotazy, proč jezdit např. do Livigna přes tunel, že se dá jet přes Bormio. Ano, dá, ale jenom když je Passo Stelvio otevřeno. A to v zimě nebývá.

Cestovní pojištění

Nedílnou součástí pobytu v zahraničí, zvlášť na horách, by mělo být i cestovní pojištění. Vyberte si z naší nabídky.
Rádi vám poradíme

Rychlý kontakt

Telefon: 283 883 045
Mobil: 602 328 051
E-mail: info@bluesport.cz
Další kontakty zde

Lyže LUSTI

Lyže LUSTI za skvělé ceny. Stále častěji jsou lyže LUSTI k vidění na alpských sjezdovách. Přidáte se?
Více zde

Proč Bluesport?

Myslíme na nejmenší, děti s námi lyžují zdarma

Specializujeme se na Itálii a lyžařské pobyty

Zájezdy pro vás tvoříme již od roku 1993

Nabízíme vždy konkrétní ubytování - žádné noname

Z našeho blogu
14.10. 20
Zimní dovolená s koronavirem
Ne, ne, nikomu nepřejeme jezdit na zimní dovolenou s koronavirem. Ale asi tu s námi bude a př...

10.10. 20
apartmány Diana na Kronplatzu
Naší dominantou je lyžařské středisko Livigno. To nabízíme již přes dvacet let a bylo v na...

07.10. 20
Hotel Monzoni
Od lyžařské sezony 2020 / 2021 zařazujeme do naší nabídky nový hotel v lyžařském středis...

Informace
Livigno

Ač snažíme přidávat nová střediska či rozšiřovat nabídku ubytování ve stávajících střediscích, tak Livigno stále zůstává nejoblíbenější destinací pro zimní dovolenou v naší nabídce.

Více >
Náš blog

Zajímají Vás zážitky z našich cest, novinky, aktuality, last minute nabídky či jenom naše názory? Pak se můžete podívat na náš blog, který jsme po kratší době začali zase nepravidelně plnit.

Více >
Léto na horách

Stejně jako v zimě, tak i v létě se specializujeme na nabídku pobytů v italských horách. Budeme rádi, pokud se na nás obrátite se žádostí o nabídku ubytování i na svoji letní dovolenou na horách. 

Více >