Zimní dovolená a nohy v teple

Vybíráte svoji zimní dovolenou a nemůžete se rozhodnout kde a co přesně vybrat?

Zkuste u nás.

Rádi Vám poradíme a ještě Vás odměníme.

Ke každé dovolené zakoupené od 5.11.15 do 15.12.15 od nás dostanete dárek.

TEPLÉ SPORTOVNÍ PONOŽKY BLUE SOX.

S námi tak budete mít nohy stále v teple.

Více o ponožkách blue SOX se můžete dočíst zde.

A co bychom doporučili pro letošní zimu?

Hitem letošní zimy stále zůstavá velmi oblíbené Livigno. Už to dávno není jenom o levných nákupech. I zde si uvědomili, že pro klienty - tedy vás - je nutné něco dělat. Každý rok jsou zde patrná drobná či větší vylepšení. 

Ani my jsme nezaháleli a opět jsme rozšířili naši nabídku ubytovacích kapacit. Máme tedy v nabídce i nové hotely a hlavně spoustu nových a krásných apartmánů. 

Z hotelů bychom mohli zmínit například nově přistavěnou část hotelu Silvestri či hotel Alpen Village, dříve známý jako San Carlo, který pod novým vedením velmi ožil.

Sháníte-li menší a tedy i levnější středisko, tak bychom rádi doporučili dvě střediska. 

Prvním je Paganella - středisko oblíbené zejména mezi rodinami s dětmi. Jedná se o menší středisko, které však má dle nás dvě velké výhody. První výhodou je, že Andalo, hlavní centrum zimního střediska Paganella, je fungující město, které žije v létě i v zimě. Tedy i po lyžování je kam zajít, co dělat, kam se podívat. Nevydržíte lyžovat celé dny? Pak uvítáte, že necelých 5 km daleko je lázeňské městečko, které je v zimě spící, Molveno. Molveno leží na břehu stejnojmenného jezera. Druhou výhodou Paganelly je, že pokud hledáte hotelové ubytování, tak v Paganelle najdete krásné hotely, které mají 3 hvězdy, ale jinde by se jistě pyšnily 4 hvězdičkami, že alespoň vyšší cenou.

Druhým, poměrně neznámým střediskem je pak Folgaria - Lavarone. Je to takové trošku možná zvláštní středisko, které je roztahané po více kopcích, ale má opět pár výhod. Jedním je bezesportu cena. Jak skipasy tak i ubytování jsou zde výrazně levnější, než např. v Passo Tonale či Val di Sole. Další výhodou je, že celé středisko je postupně modernizováno. Narazíte zde tedy na úplně nové moderní lanovky či jezdící pásy pro děti. Drobnou nevýhodou může být nutnost dojíždění od většiny ubytování k lanovkám, ale i zde nabízíme ubytování v docházkové vzdálenosti k vlekům. Poslední výhoda je podobná jako u Paganelly - je to fungující město. Večer máte kam zajít, kam se projít. A jeden nebudete lyžovat? Pak si uděláte výlet do sousedního Lavarone či procházku po stopách první světové války - mají zde dokonce "ski tour" po pevnostích z této doby.

A nezapomeňte - od nás k rezervaci dostanete teplé ponožky.

To abyste i po lyžování měli nohy v teple :-).

 

Cestovní pojištění

Nedílnou součástí pobytu v zahraničí, zvlášť na horách, by mělo být i cestovní pojištění. Vyberte si z naší nabídky.
Rádi vám poradíme

Rychlý kontakt

Telefon: 602 328 051

E-mail: info@bluesport.cz
Další kontakty zde

Lyže LUSTI

Lyže LUSTI za skvělé ceny. Stále častěji jsou lyže LUSTI k vidění na alpských sjezdovách. Přidáte se?
Více zde

Proč Bluesport?

Myslíme na nejmenší, děti s námi lyžují zdarma

Specializujeme se na Itálii a lyžařské pobyty

Zájezdy pro vás tvoříme již od roku 1993

Nabízíme vždy konkrétní ubytování - žádné noname

Z našeho blogu
19. 04. 24
Apartmán Plazoll - Kronplatz
Dobrý den pane Sedláček Dovolená proběhla v naprostém pořádku. Ubytování bylo bez prob...

19. 04. 24
apartmány Top Residence - Passo Tonale
Zdravím a posílám pár informací k proběhlému zájezdu. Předem děkuji za zařízen...

19. 04. 24
Apartmán Bait Canton - Livigno
Dobrý den pane Sedláčku,ubytování i místo apartmánu nám moc vyhovovalo a byli jsme moc spok...

Informace
Livigno

Ač snažíme přidávat nová střediska či rozšiřovat nabídku ubytování ve stávajících střediscích, tak Livigno stále zůstává nejoblíbenější destinací pro zimní dovolenou v naší nabídce.

Více >
Náš blog

Zajímají Vás zážitky z našich cest, novinky, aktuality, last minute nabídky či jenom naše názory? Pak se můžete podívat na náš blog, který jsme po kratší době začali zase nepravidelně plnit.

Více >
Léto na horách

Stejně jako v zimě, tak i v létě se specializujeme na nabídku pobytů v italských horách. Budeme rádi, pokud se na nás obrátite se žádostí o nabídku ubytování i na svoji letní dovolenou na horách. 

Více >