Livigno - SKIPAS ZDARMA

Livigno a skipas zdarma. nebo raději SKIPASS FREE? Kdo neslyšel o Livignu a jeho nabídce skipasů zdarma, tak jako by nebyl :-)

Posledních pár zimních sezon láká Livigno návštěvníky před a po sezoně na nabídku skipasů zdarma. 

Je to pochopitelně zejména marketingová akce, ale tak ať. Pro nás, pro zájemce o předvánoční lyžování či poslední lyžování v zimní sezoně je to prostě super.

Skipas zdarma - pro všechny, kteří:

- mají zajištěno ubytování v hotelu na minimálně 4 noci = dostanou zdarma skipas na 3 dny

- mají zajištěno ubytování v apartmánu na 7 nocí = dostanou skipas zdarma na 6 dní

Skipasy zdarma, stejně jako všechny ostatní skipasy v Livignu platí pro oblast Livigna, tedy pro areály Mottolino i Carosello.

Ubytování na pobyty se skipasy zdarma hledejte zde - apartmány či hotely.

Výhody skipasu zdarma v Livignu

Jednoznačnou výhodou skipasu zdarma v Livignu je cena pobytu. Dříve to sice platilo více, ale i letos se to stále vyplatí. 

Za zvážení, zda využít termíny se skipasem zdarma, stojí, pokud plánujete pobyt s dětmi. Je třeba to chápat tak, že pokud je něco zdarma, tedy za to neplatíte, tak z toho nemůžete pro děti získat slevu. 

Další nespornou výhodou skipasu zdarma v Livignu je samotné Livigno. Za celou dobu, kdy Livigno tuto akci nabízí, se pouze jedenkrát stalo, že se na začátku prosince nedalo vůbec lyžovat. Jinak vždy byly všechny, či alespoň většina, svahů perfektně připravena. Je to dáno polohou Livigna - uzavřené údolí je zárukou chladného počasí a tedy i sněhu pro nás, nadšence na lyžích či prknech.

Nevýhody skipasu zdarma v Livignu

Každá mince má dvě strany. Stejně tak i akce, kdy máte skipas zdarma má určité nevýhody.

Jednou z nich jsou sobotní nájezdy, kdy se všichni těší na první zimní lyžovačku a přesunují se do Livigna. Z toho vyplývají zácpy a problémy při příjezdech a odjezdech. Tuto nevýhodu je možné eliminovat vhodným načasováním příjezdu. Co takhle vyjet již brzo v noci a v Livignu být už dopoledne a dát si obídek?

Další nevýhodou je množsví lyžařů. To je velké. Skipas je zdarma, takže všichni co jsou v Livignu, tak chtějí lyžovat. Kdo může srovnávat, tak ví, že když je tato akce, tak lyžují všichni. V běžných termínech jsou sjezdovky výrazně prázdnější. Takže když je skipas zdarma, počítejte, že ráno mohou být na hlavních nástupních místech i fronty.

Poslední nevýhodou, kterou se my snažíme co to jde eliminovat, je struktura návštěvníků. Je nutné počítat stím, že v těchto termínech se do Livigna sjíždí spousta lidí, kteří mají zájem i o bohatý noční život, který si zpestřují konzumací velkého množstí velmi levného alkoholu. Částě jsou tedy stížnosti na rušeního nočního klidu. Nicméně ve většině našich ubytovacích kapacit ubytováváme pouze klienty z Česka a Slovenska, tedy nejvíce rušící Poláci bydlí jinde.

Cestovní pojištění

Nedílnou součástí pobytu v zahraničí, zvlášť na horách, by mělo být i cestovní pojištění. Vyberte si z naší nabídky.
Rádi vám poradíme

Rychlý kontakt

Telefon: 602 328 051

E-mail: info@bluesport.cz
Další kontakty zde

Lyže LUSTI

Lyže LUSTI za skvělé ceny. Stále častěji jsou lyže LUSTI k vidění na alpských sjezdovách. Přidáte se?
Více zde

Proč Bluesport?

Myslíme na nejmenší, děti s námi lyžují zdarma

Specializujeme se na Itálii a lyžařské pobyty

Zájezdy pro vás tvoříme již od roku 1993

Nabízíme vždy konkrétní ubytování - žádné noname

Z našeho blogu
30. 05. 22
Cestujte s námi i v létě
Jsme rádi, že náš znáte jako cestovku, se kterou se jezdí v zimě lyžovat. Ale my umíme ...

22. 04. 22
Jarní prázdniny v roce 2023
Víte kdy budou jarní prázdniny v roce 2023? Zima sotva skončila, ale už je možná čas za...

06. 04. 22
Poslední lyžování v Livignu
Blíží se konec letošní lyžařské sezony a s tím i populární akce SKIPASS FREE v Livignu. ...

Informace
Livigno

Ač snažíme přidávat nová střediska či rozšiřovat nabídku ubytování ve stávajících střediscích, tak Livigno stále zůstává nejoblíbenější destinací pro zimní dovolenou v naší nabídce.

Více >
Náš blog

Zajímají Vás zážitky z našich cest, novinky, aktuality, last minute nabídky či jenom naše názory? Pak se můžete podívat na náš blog, který jsme po kratší době začali zase nepravidelně plnit.

Více >
Léto na horách

Stejně jako v zimě, tak i v létě se specializujeme na nabídku pobytů v italských horách. Budeme rádi, pokud se na nás obrátite se žádostí o nabídku ubytování i na svoji letní dovolenou na horách. 

Více >