Cestovní kancelář BlueSport.cz

Od roku 1993 působíme v oblasti cestovního ruchu. V roce 2013 tedy slavíme již 20. výročí založení cestovní kanceláře.

Tak, jak náš znáte dnes, jsem však od začátku nefungovali. Původně jsme se zabývali zejméně příjezdovým cestovním ruchem, tzv. incomingem. Pozůstatkem této éry jsou naše stránky www.hcz-travel.cz.

Zlom nastal v roce 1999, kdy jsme prvně připravili naši nabídku na zimní dovolené. Ve stejné době jsme se rozhodli, kterým směrem se vydáme a co vám, našim klientům, budeme nabízet.

Nabízíme jenom to, co sami dobře známe.

Už v začátcích naší existence jsme zjistili, že je snadné připravit nabídku na tisíce hotelů do stovek středisek. Chce to jenom čas. Ale my jsme chtěli tenkrát a chceme to i dnes, abychom přesně věděli co nabízíme, abychom vám dokázali poradit, abychom mohli kdykoliv s čistým svědomím doporučit a abychom si mohli troufnout vám i něco rozmluvit.

Cestovní kancelář BlueSport.cz je rodinná firma. Na plný úvazek zde pracujeme pouze dva, na určité činnosti si najímáme externí pracovníky, někdy nám pomáhají děti.

Pokud nám napíšete, zavoláte či nás přijdete navštívit, tak se vám bude věnovat Eva nebo Zbyšek.

Eva

je největší odbornicí na Livigno. Livigno zná jako své boty, navštívila a vybrala pro vás všechny apartmány, projezdila všechny sjezdovky, ... Od začátku se stará o naši zimní lyžařskou nabídku. Z dětství závodní lyžařka, testuje nyní všechny lyžařské svahy, aby vám dokázala říci, kde je to vhodné pro děti, kde pro freeride, ...

Zbyšek

se původně věnoval pouze incomingu, takže do přípravy zimních nabídek naskočil až jako druhý a tedy na něj zbylo vše ostatní. Prošel pro vás všechny hotely a projezdil všechna střediska z naší nabídky. Zbyškovou specialitou je jeho koníček, vášeň a vypiplaná aktivita - sportovní pobyty s plážovým volejbalem. První ročník uspořádal již v roce 2000 a stále ho to baví.

Protože ale jezdíme na téměř všechny cesty společně, tak jsme vzájemně dokonale zastupitelní.

Abychom si byli jisti, že od nás dostanete vždy ty správné informace, tak z naší nabídky si můžete vybrat pouze na našich stránkách, na našich kontaktech - naši nabídku neprodáváme dál, naši nabídku nenajdete nikde na prodejních portálech, naši nabídku si můžete pořídit jenom u nás. Neprodáváme totiž něco obecného, nabízíme a prodáváme vám něco zcela konkrétního. Vaši zimní dovolenou.

Těšíme se na setkání s vámi
a věříme, že vám dokážeme nabídnout to právé právě pro vás

Eva a Zbyšek Sedláčkovi

Náš blog

Podívejte se také na náš blog, kde zveřejňujeme postřehy z našich cest, last minute nabídky, upozornění na novinky a v neposlední řadě také recenze od vás, našich klientů. 

 

Cestovní pojištění

Nedílnou součástí pobytu v zahraničí, zvlášť na horách, by mělo být i cestovní pojištění. Vyberte si z naší nabídky.
Rádi vám poradíme

Rychlý kontakt

Telefon: 602 328 051

E-mail: info@bluesport.cz
Další kontakty zde

Lyže LUSTI

Lyže LUSTI za skvělé ceny. Stále častěji jsou lyže LUSTI k vidění na alpských sjezdovách. Přidáte se?
Více zde

Proč Bluesport?

Myslíme na nejmenší, děti s námi lyžují zdarma

Specializujeme se na Itálii a lyžařské pobyty

Zájezdy pro vás tvoříme již od roku 1993

Nabízíme vždy konkrétní ubytování - žádné noname

Z našeho blogu
19. 04. 24
Apartmán Plazoll - Kronplatz
Dobrý den pane Sedláček Dovolená proběhla v naprostém pořádku. Ubytování bylo bez prob...

19. 04. 24
apartmány Top Residence - Passo Tonale
Zdravím a posílám pár informací k proběhlému zájezdu. Předem děkuji za zařízen...

19. 04. 24
Apartmán Bait Canton - Livigno
Dobrý den pane Sedláčku,ubytování i místo apartmánu nám moc vyhovovalo a byli jsme moc spok...

Informace
Livigno

Ač snažíme přidávat nová střediska či rozšiřovat nabídku ubytování ve stávajících střediscích, tak Livigno stále zůstává nejoblíbenější destinací pro zimní dovolenou v naší nabídce.

Více >
Náš blog

Zajímají Vás zážitky z našich cest, novinky, aktuality, last minute nabídky či jenom naše názory? Pak se můžete podívat na náš blog, který jsme po kratší době začali zase nepravidelně plnit.

Více >
Léto na horách

Stejně jako v zimě, tak i v létě se specializujeme na nabídku pobytů v italských horách. Budeme rádi, pokud se na nás obrátite se žádostí o nabídku ubytování i na svoji letní dovolenou na horách. 

Více >