Letní dovolená na horách

Hory jsou krásné v létě i v zimě. V zimě se těšíme ze sněhu a v létě pak z krásných výhledů a dosažených vrcholů.

Všechna lyžařská střediska v naší nabídce jsou připravena i na Vaši letní návštěvu.

Letní horská turistika

Znáte krásnější pocit, než je dobytí toho vrcholu, který se ještě včera zdál tak strašně daleko? Máte chuť, tedy když popadnete dech, vyskočit a zakřičet hurá? 

V italských horách je nespočetné množství hor a vrcholů, které čekají až je zdoláte. Můžete si pomoci lanovkou nebo si dát celý výšlap "po svých".

Cykloturistika a MTB

Neradi chodíte pěšky, ale ze sedla kola už jste viděli úplně vše? Pak i vám mají italské hory co nabídnout.

Máte rádi horská kola? Pak jistě znáte Livigno a jeho areál MOTTOLINO, kde se nachází jeden z největších areálů pro sjezd na horských kolech. A žádné šlapání. Na horu pěkně lanovkou. Mottolino nabízí speciální "skipasy" pro cyklisty, kteří vyhledávájí adrenalin při sjezdech.

Nebo se nebojíte pořádných výšlapů a dsných sjezdů? Všude v italských horách jsou množství cest a stezek, které čekají až je dokážete pokořit.

Vaším šálkem kávy je spíše silniční cyklistika? Tak potom je jasné, co je pro vás ta pravá výzva. Všichni známe slovo PASSO - jezdíme tam lyžovat, projíždíme to autem, ale ... kdo z ná může říci, že projel všechna PASSA na kole? Některé průsmyky jsou notoricky známé. Některé jsou však krásné a přitom neznámé. Který letos objevíte Vy?

Většina italských středisek má připravené a přehledně zpracované trasy jak pro vyznavače horské cyklistiky, tak i pro zájemce o silniční cyklistiku. A jsou připraveni na moderní formu fungování - vše se dá stáhnout do mobilu.

Motorkáři

Šlapat pěšky ani na kole není to pravé? Takže je jasná volba - sednout na mašinu a jet.

Stejně jako silniční cyklisty lákají všechny průsmyky (passa), tak je to i ten pravý ráj pro motorkáře. Asi se neradujete z dobytého vrcholu jako ten, kdo na cestě nechal plíce a vypustil duši, ale užijete si ty nekonečné serpentiny a krásné výhledy.

Stejně jako pro cyklisty, tak i pro motorkáře mají všechna střediska zpracované trasy a itineráře. Stačí se zastavit na infocentru.

Ubytování v létě na horách a další služby

Hory v létě, hory v zimě. Naší specialitou jsou italské hory. Je jedno zda v létě či v zimě. Takže plánujete-li s přáteli či rodinou výlet do italských hor, tak budeme rádi, když se na nás obrátíte.

Zajistíme pro Vás ubytování - v apartmánech, penzionech, hotelích. Bez starostí, bez komplikací. Naši partneři Vás budou očekávat a vše pro Vás bude připraveno.

Stejně jako v zimě, tak i v létě platí pro ubytování určitá specifika - například během hlavní letní dovolenkové sezony není možné (ve většině středisek) ubytování v apartmánu na kratší dobu než týden či jiný nástup než v sobotu. Ale od toho jsme tu my, abychom Vám poradili a našli to, co bude přesně odpovídat Vašim požadavkům na letní dovolenou na horách.

Pro nabídku nás kontaktujte - volejte 602 328 051

Letní nabídku Vám zpracujeme přesně na míru. Všechna ubytování, která nabízíme v zimě, jsou pro Vás připravena i v létě.  

Cestovní pojištění

Nedílnou součástí pobytu v zahraničí, zvlášť na horách, by mělo být i cestovní pojištění. Vyberte si z naší nabídky.
Rádi vám poradíme

Rychlý kontakt

Telefon: 602 328 051
Mobil: 602 328 051
E-mail: info@bluesport.cz
Další kontakty zde

Lyže LUSTI

Lyže LUSTI za skvělé ceny. Stále častěji jsou lyže LUSTI k vidění na alpských sjezdovách. Přidáte se?
Více zde

Proč Bluesport?

Myslíme na nejmenší, děti s námi lyžují zdarma

Specializujeme se na Itálii a lyžařské pobyty

Zájezdy pro vás tvoříme již od roku 1993

Nabízíme vždy konkrétní ubytování - žádné noname

Z našeho blogu
30. 05. 22
Cestujte s námi i v létě
Jsme rádi, že náš znáte jako cestovku, se kterou se jezdí v zimě lyžovat. Ale my umíme ...

22. 04. 22
Jarní prázdniny v roce 2023
Víte kdy budou jarní prázdniny v roce 2023? Zima sotva skončila, ale už je možná čas za...

06. 04. 22
Poslední lyžování v Livignu
Blíží se konec letošní lyžařské sezony a s tím i populární akce SKIPASS FREE v Livignu. ...

Informace
Livigno

Ač snažíme přidávat nová střediska či rozšiřovat nabídku ubytování ve stávajících střediscích, tak Livigno stále zůstává nejoblíbenější destinací pro zimní dovolenou v naší nabídce.

Více >
Náš blog

Zajímají Vás zážitky z našich cest, novinky, aktuality, last minute nabídky či jenom naše názory? Pak se můžete podívat na náš blog, který jsme po kratší době začali zase nepravidelně plnit.

Více >
Léto na horách

Stejně jako v zimě, tak i v létě se specializujeme na nabídku pobytů v italských horách. Budeme rádi, pokud se na nás obrátite se žádostí o nabídku ubytování i na svoji letní dovolenou na horách. 

Více >