Letní dovolená na horách

Hory jsou krásné v létě i v zimě. V zimě se těšíme ze sněhu a v létě pak z krásných výhledů a dosažených vrcholů.

Všechna lyžařská střediska v naší nabídce jsou připravena i na Vaši letní návštěvu.

Letní horská turistika

Znáte krásnější pocit, než je dobytí toho vrcholu, který se ještě včera zdál tak strašně daleko? Máte chuť, tedy když popadnete dech, vyskočit a zakřičet hurá? 

V italských horách je nespočetné množství hor a vrcholů, které čekají až je zdoláte. Můžete si pomoci lanovkou nebo si dát celý výšlap "po svých".

Cykloturistika a MTB

Neradi chodíte pěšky, ale ze sedla kola už jste viděli úplně vše? Pak i vám mají italské hory co nabídnout.

Máte rádi horská kola? Pak jistě znáte Livigno a jeho areál MOTTOLINO, kde se nachází jeden z největších areálů pro sjezd na horských kolech. A žádné šlapání. Na horu pěkně lanovkou. Mottolino nabízí speciální "skipasy" pro cyklisty, kteří vyhledávájí adrenalin při sjezdech.

Nebo se nebojíte pořádných výšlapů a dsných sjezdů? Všude v italských horách jsou množství cest a stezek, které čekají až je dokážete pokořit.

Vaším šálkem kávy je spíše silniční cyklistika? Tak potom je jasné, co je pro vás ta pravá výzva. Všichni známe slovo PASSO - jezdíme tam lyžovat, projíždíme to autem, ale ... kdo z ná může říci, že projel všechna PASSA na kole? Některé průsmyky jsou notoricky známé. Některé jsou však krásné a přitom neznámé. Který letos objevíte Vy?

Většina italských středisek má připravené a přehledně zpracované trasy jak pro vyznavače horské cyklistiky, tak i pro zájemce o silniční cyklistiku. A jsou připraveni na moderní formu fungování - vše se dá stáhnout do mobilu.

Motorkáři

Šlapat pěšky ani na kole není to pravé? Takže je jasná volba - sednou na mašinu a jet.

Stejně jako silniční cyklisty lákají všechny průsmyky (passa), tak je to i ten pravý ráj pro motorkáře. Asi se neradujete z dobytého vrcholu jako ten, kdo na cestě nechal plíce a vypustil duši, ale užijete si ty nekonečné serpentiny a krásné výhledy.

Stejně jako pro cyklisty, tak i pro motorkáře mají všechna střediska zpracované trasy a itineráře. Stačí se zastavit na infocentru.

Ubytování v létě na horách a další služby

Hory v létě, hory v zimě. Naší specialitou jsou italské hory. Je jedno zda v létě či v zimě. Takže plánujete-li s přáteli či rodinou výlet do italských hor, tak budeme rádi, když se na nás obrátíte.

Zajistíme pro Vás ubytování - v apartmánech, penzionech, hotelích. Bez starostí, bez komplikací. Naši partneři Vás budou očekávat a vše pro Vás bude připraveno.

Stejně jako v zimě, tak i v létě platí pro ubytování určitá specifika - například během hlavní letní dovolenkové sezony není možné (ve většině středisek) ubytování v apartmánu na kratší dobu než týden či jiný nástup než v sobotu. Ale od toho jsme tu my, abychom Vám poradili a našli to, co bude přesně odpovídat Vašim požadavkům na letní dovolenou na horách.

Pro nabídku nás kontaktujte - volejte 602 328 051

Letní nabídku Vám zpracujeme přesně na míru. Všechna ubytování, která nabízíme v zimě, jsou pro Vás připravena i v létě.  

Cestovní pojištění

Nedílnou součástí pobytu v zahraničí, zvlášť na horách, by mělo být i cestovní pojištění. Vyberte si z naší nabídky.
Rádi vám poradíme

Rychlý kontakt

Telefon: 283 883 045
Mobil: 602 328 051
E-mail: info@bluesport.cz
Další kontakty zde

Lyže LUSTI

Lyže LUSTI za skvělé ceny. Stále častěji jsou lyže LUSTI k vidění na alpských sjezdovách. Přidáte se?
Více zde

Proč Bluesport?

Myslíme na nejmenší, děti s námi lyžují zdarma

Specializujeme se na Itálii a lyžařské pobyty

Zájezdy pro vás tvoříme již od roku 1993

Nabízíme vždy konkrétní ubytování - žádné noname

Z našeho blogu
26.11. 19
Passo Tonale zahajuje sezonu 2019 / 2020
Passo Tonale zahajuje lyžařskou sezonu 2019 / 2020 Populární lyžařské středisko začíná...

08.11. 19
Příjezd do Livigna zase jenom přes tunel
Letošní nečekaná nadílka sněhu způsobila, že už od dnešního dne je uzavřen příjezd do ...

15.10. 19
Paganella, lyžařské středisko pro rodiny s dětmi
Paganella je jedno z menších středisek v Itálii, kam se často vydávají lyžaři na zimní dov...

Informace
Livigno

Ač snažíme přidávat nová střediska či rozšiřovat nabídku ubytování ve stávajících střediscích, tak Livigno stále zůstává nejoblíbenější destinací pro zimní dovolenou v naší nabídce.

Více >
Náš blog

Zajímají Vás zážitky z našich cest, novinky, aktuality, last minute nabídky či jenom naše názory? Pak se můžete podívat na náš blog, který jsme po kratší době začali zase nepravidelně plnit.

Více >
Léto na horách

Stejně jako v zimě, tak i v létě se specializujeme na nabídku pobytů v italských horách. Budeme rádi, pokud se na nás obrátite se žádostí o nabídku ubytování i na svoji letní dovolenou na horách. 

Více >